• موضوعات

 • آرشیو ماهانه

 • آخرین اخبار بصیر

  مطالب پیشین

  مطالب محبوب

  rss

  RSS

  معرفی سفیران طلائی بهزیستی

  معرفی سفیران طلائی بهزیستی

  در طی برگزاری مراسم جشن سپاس شهید فیاض بخش و آیین تجلیل از نخبگان، ورزشکاران و تلاشگران سازمان بهزیستی، سفیران طلایی این سازمان معرفی شدند.

  این سفیران که از چهره های فرهنگی، ورزشی و هنری کشورمان هستند، ضمن معرفی توسط وزیر کار مورد تقدیر قرار گرفتند. از بین سفیران طلایی، هنرمندانی همچون عزت ا… انتظامی، داوود رشیدی، فرامرز قریبیان، الهام پاوه نژاد، رؤیا تیموریان، انوشیروان ارجمند و از ورزشکاران، امیر قلعه نوعی، علی کریمی، کریم باقری، مهدی مهدوی کیا، حمید سوریان، وحید شمسایی، محمدرضا طالقانی، محمود خسروی وفا و جمعی از مدال آوران طلای پارالمپیک همچون محسن کائیدی، جلیل باقری، محمد خالوندی، علی حسینی و جواد حردانی را میتوان نام برد.

  سفیران طلایی کسانی هستند که میتوانند به مراکز بهزیستی مراجعه کرده و گزارش عملکرد این سازمان را دریافت نمایند. همچنین میتوانند در صورت بروز مشکل برای نیازمندان، در جهت رفع نیاز آنها، مشکل را به سازمان اعلام و جهت رفع مشکل تصمیم گیری نمایند. سفیران این اختیار را دارند که هر مبلغی که میخواهند از سوی سازمان بهزیستی به شخص یا خانواده نیازمندان پرداخت کنند.

  در همین راستا، از دیگر اقدامات سفیران سازمان بهزیستی میتوان به تأسیس بنیاد خیریه اشاره کرد. بر اساس این گزارش در این برنامه از سمفونی بهزیستی رونمایی شد. این سمفونی با مزمون بنی آدم اعضای یکدیگرند، با آهنگسازی سعید ذهنی، خوانندگی علی مینوسپهر و همکاری ۷۰ نوازنده و رهبری نادر مرتضی پور رونمایی و اجرا شد.

  لینک تصاویر مراسم (شبکه خبر)

  منبع : روزنامه ایران سپید

  نویسنده : fekri

  برچسبها:


  درج یک دیدگاه